Подарунок
-5%

Чоловічий тактичний спортивний годинник для військових Sanda Power з секундоміром і будильником
1 047 ₴
994,65 ₴
- В наявності
- Код: 4406
+380 (95) 035-57-99
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 100 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Чоловічий тактичний спортивний годинник для військових Sanda Power з секундоміром і будильником»
Чоловічий тактичний спортивний годинник Sanda Power з секундоміром і будильником
ЯКІСНІ ГОДИННИКИ ЗА КРАЩИМ ЦІНАМИ З ГАРАНТІЄЮ
ОФІЦІЙНИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК В УКРАЇНІ


Sanda
— бренд із 20-річною історією, який зробив ставку на чоловіків, які захоплюються спортом, які ведуть активний спосіб життя.
В Україні бренд ексклюзивно представлений тільки з 2019 року, але вже став популярним серед шанувальників активного проведення часу.
На годинник поширюється фірмова гарантія терміном на 1 рік, є сертифікати відповідності ICO: 9001.
Відеообзор:
Докладніше:
- Тип циферблата: Комбінований
- Тип механізму: Кварцовий
- Матеріал корпусу: Часова сталь
- Водонепроникність: Побутова (30 м)
- Функції: Годинники, хвилини, секунди, секундомір, будильник, підсвітка, час показується на циферблаті та стрілками, дата, день тижня, місяць
- Довжина ремінця: 25 см
- Застежка: Класична
- Матеріал ремінця: Каучуковий
- Діаметр корпусу: 48 мм
- Товщина: 14 мм
Фотографії:



НАШИ ПЕРЕВАГИ
1
Гарантія на всі годинники від 6 до 24 місяців
Працюємо тільки з перевіреними прямими постачальниками, Ви отримуєте якісний перевірений товар з офіційною гарантією.2
Великий вибір
Різноманітний вибір годинників на будь-який смак і гаманець.3
Без передплати
Відправляємо товар без передоплати. Оплачуйте товар тільки після огляду на поштовому відділенні або під час самовивозу.4
Найкращі ціни
У нашому магазині справедливі ціни. Переконайтеся самі!Кожен товар перевіряється перед відправленням.
Приємних покупок!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanda |
| Країна виробник | Китай |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Скло | Пластикове |
| Стать | Чоловіча |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Форма | Кругла |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Тип | Спортивний годинник |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 14 мм |
| Діаметр | 48 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дати, Індикація дня тижня, Індикація місяця |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Гарантія | 12 місяців |
| Функції | Секундомір, будильник, підсвічування, час показує на циферблаті і стрілками, дата, день тижня, місяць |
| Застібка | Класична |
| Стиль | Спортивний |
| Водостійкість | 5 атм - плавання |
| Довжина ремінця | 25 см (регульується) |
| Матеріал ремешка | Каучуковий |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Розміри, мм | 48х14 |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Вигляд індикацій | Мітки, арабські цифри |
| Колір ремінця | Чорний |
| За діаметром годинника | Великий |
| Ремішок/браслет | Ремішок |
| Форма корпусу | Круглий |
| Вага, г | 60 |
| Формат часу | 12/24 г |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогічний-стрилевий) |
| Фабрика селекції | Китай |
| Механізм | Кварцевий |
| Стекло | Поликарбонатное |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 994,65 ₴











