Закажи и получи подарокВы экономите 100 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Gorenje Плита GE5A21WH электрическая»
Склепінчаста форма HomeMade. Всі переваги приготування в печі на дровах. Унікальна склепінчаста форма — одна з головних переваг духових шаф Gorenje. Створена за образом традиційної печі на дровах, духовка дає гарячому повітрю змогу вільно циркулювати, рівномірно розподілятися й повністю охоплювати продукт. У такий спосіб страва нагрівається інтенсивно та рівномірно з усіх боків, виходить одночасно соковитою і хрусткою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Класс энергопотребления | A |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 38.5 кг кг |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Высота | 85 см см |
| Глубина | 59.4 см см |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Управление | ергономічні перемикачі |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 14 999 ₴











