Акция «Товары в подарок»Вы экономите 100 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Gorenje K17CLI»
Чайник Gorenje K17CLBK з колекції Classico виконаний в чорному кольорі. Незвичайний круглий індикатор температури розташований на корпусі. Автоматичне відключення при закипанні або при відсутності води забезпечує безпеку експлуатації. Фільтр можна зняти, щоб вимити. Прилад обертається на 360 градусів щодо центру підставки, тому його можна ставити з будь-якого боку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Тип | Электрочайник |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.3 кг кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 22 × 30 × 20 см |
| Материал | пластик, метал |
| Мощность | 2200 Вт |
| Объем | 1.7 л мл |
| Особенности | Відсік для шнура, Обертання на 360 °, зйомний фільтр від накипу, Гумові ніжки |
| Цвет | Бежевый |
Информация для заказа
- Цена: 2 599 ₴











