Закип'ятити воду одразу на всю компанію. Завдяки об'єму чайника на 1,7 л, ви зможете закип’ятити воду одразу на всю сім’ю. Дуже зручно також, коли у вас в гостях купа друзів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Тип | Электрочайник |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.7 кг кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 21 × 21 × 16 см |
| Материал | пластик, метал |
| Мощность | 2200 Вт |
| Объем | 1.7 л мл |
| Особенности | Відсік для шнура, Поворот на підставці на 360°, Просте відкриття кришки натисканням кнопки, Термостат Strix, Кнопка включення/вимикання, зйомний фільтр, Аналоговий термостат, Червона сигнальна лампочка |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 1 229 ₴








