Акция «Товары в подарок»Вы экономите 100 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Gorenje Электрочайник, 1.7л, двойные стенки, LED дисплей, Strix контроль, черный»
Елегантний чайник із цифровим дисплеєм стане прекрасним доповненням до вашої кухні. Його дизайн пасуватиме до будь-якого інтер'єру та зробить чаювання ще приємнішим. Тепер нагріти воду до оптимальної температури для заварювання чаю так легко, що вам залишається тільки насолоджуватися ароматним напоєм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Тип | Электрочайник |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.3 кг кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 25.6 x 22.3 x 16 см |
| Мощность | 2200 Вт |
| Нагревательный элемент | прихований дисковий |
| Объем | 1.7 л мл |
| Особенности | Фільтр від накипу, Автоматичне відключення, LED-дисплей, Термостат Strix, Відсік для зберігання шнура, Індикатор роботи, захист від перегріву |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 1 999 ₴











