Акция «Товары в подарок»Вы экономите 100 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Gorenje Сушка FDK500GCW»
Сушка Gorenje FDK500GCW потужністю 38 Вт має 5 лотків забезпечує рівномірне висушування на всіх рівнях, зберігаючи корисні вітаміни і мінерали. Діапазон настройки часу - 0,5 - 19,5 годин. Корпус виконаний з високоякісного пластику і металу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.8 кг // вага брутто: 3.9 кг кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 310 × 310 × 310 //розмір запакованого приладу : 320 × 315 × 315 мм |
| Количество лотков | 5 шт |
| Мощность | 380 Вт |
| Продукти для сушки | овочі, фрукти, м'ясо (в`ялення), риба (в'ялення), хліб, гриби, домашнє печиво, рослини, макаронні вироби |
| Регулювання висоти секцій | 1 |
| Управление | електронне |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 2 199 ₴









