Акция «Товары в подарок»Вы экономите 100 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Remington MB4000 Style Series B4»
Досягніть точного стайлінгу і моделювання за допомогою нового тримера для бороди Style Series B4. Інтуїтивне колесо регулювання довжини стрижки дозволяє вам легко перемикатися між довжиною, підстригати бакенбарди та моделювати бороду. Знімні леза, що самі заточуються з можливістю миття, роблять цей тример простим в обслуговуванні, а завдяки 40-хвилинному бездротовому часу роботи - у вас завжди є час, щоб підтримувати свій індивідуальний зовнішній вигляд.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Минимальная длина стрижки | 0.4 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Время зарядки | 10 г |
| Источник питания | акумулятор |
| Комплектация | футляр/чохол, телескопічний гребінець |
| Максимальна довжина стрижки | 18 мм |
| Регулювання довжини стрижки | регулююче коліщатко/0,5мм від 0,5 до 5 мм/ 1 мм від 5 до 6 мм/ 2 мм від 6 до 18 мм |
| Самозаточуючі леза | 1 /з округлими кінчиками Comfort Tips |
| Тип | для бороди |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 2 274 ₴











