Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 100 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «FBTECH Акумуляторна батарея IFR-32700-2430 24V/30Ah LiFePo4»
Літій-залізо-фосфатний акумулятор 30 Аг 24 універсального призначення для систем малого автономного споживання.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 6.4 кг кг |
| Вид | Батарея для низьковольтної системи енергозабезпечення |
| Діапазон робочої напруги | 16-29,2В |
| Напруга відсікання розряду | 16 Вт |
| Номінальна ємність | 30Ah (0,2С до 16В при t-25С) |
| Струм заряду номінальний/максимальний | 6/15 |
| Струм розряду (максимальний) | 30 А |
| Тип | LIFePO4 |
| Циклічність | 2000 циклів при DOD = 80% / SOH = 80% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 665 ₴


