Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 100 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «FBTECH Акумуляторна батарея IFR-32700-2450 24В/50А•год LiFePo4»
24-вольтовий LiFePo4 (літій-залізо-фосфатний) акумулятор ємністю 50 ампер-годинників — це пристрій, який зберігає електричну енергію для використання в різних автономних системах. Він є ефективним рішенням для живлення освітлення, сигналізації й побутових пристроїв із невеликою потужністю, як-от лампи, датчики або навіть дрібні електронні пристрої.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FBTech |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11.4 кг кг |
| Вид | Батарея для низьковольтної системи енергозабезпечення |
| Діапазон робочої напруги | 16-29,2В |
| Напруга відсікання розряду | 16 Вт |
| Номінальна ємність | 50 А·год |
| Струм заряду номінальний/максимальний | 10/25 |
| Струм розряду (максимальний) | 50 А |
| Тип | LIFePO4 |
| Циклічність | 2000 циклів при DOD = 80% / SOH = 80% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 812 ₴


