Лобзик Einhell TE-JS 100, 750Вт, 800-3000об•хв, 2.3кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.3 кг кг |
| Глибина різання дерева | 100 мм |
| Глибина різання металу | 10 мм |
| Комплектация | паралельний упор, Чемодан для інструментів, 1 пильне полотно |
| Напряжение | 230 В |
| Особливі властивості | електронний контроль швидкості, Маятниковий хід полотна, Вбудована підсвітка, Кабельний зажим, Підключення пилососа |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Похилий різ | 45 º |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 415 x 100 x 310 |
| Частота ходу | 800-3000 |
Информация для заказа
- Цена: 4 517 ₴

