Poedagar - це поєднання елегантності, точності та сучасного стилю. Годинники цього бренду створені для тих, хто цінує витонченість у деталях та прагне підкреслити свою індивідуальність.Кожна модель Poedagar - це:Якісні матеріали: нержавіюча сталь, міцне мінеральне скло, надійні кварцові механізми.Стильний дизайн: від класичних рішень до сучасних спортивних форм.Poedagar - це ідеальний вибір для ділових зустрічей, повсякденного стилю або особливих подій. Це не просто годинник - це вираз вашого смаку, впевненості та стилю.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.Часы комплектуются 2 ремешками:Основной – металлический браслет;Дополнительный – каучуковый бежевый Flower.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POEDAGAR |
| Скло | Мінеральне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 33 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 100 |
| Вигляд індикацій | Індекси, римські цифри |
| Водостійкість | Основна - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 21 см (регулюється) |
| Для жінок | Для жінок |
| Додатковий ремінець | Каучук |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Дворівнева |
| Індикація | Хвилини, секунди, годинники |
| Матеріал корпусу | Сталева |
| Матеріал ремешка | Сталева |
| Механізм | Кварцевий |
| Головний колір циферблату | Бордовий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Середня |
| Розміри, мм | 33х10 |
| Ремішок/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Жіночі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрейловий) |
| Тип цифр | Індекси, римські цифри |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Точність обертання | +/ 1 сек/день |
| Фабрика селекції | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 г |
| Колір корпусу | Золотошукач |
| Колір ремінця | Золотошукач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴







