Shengke - бренд жіночих наручних годинників в стилі мінімалізм. У них немає зайвих деталей, лише елегантна витонченість, яку гідно оцінять дівчата, з гарним смаком. Всі наручні годинники комплектуються фірмовим кварцовим механізмом та стійким до механічних пошкоджень мінеральним склом.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.Годинник комплектується 2 ремінцями:Основний - металевий міланське плетіння;Додатковий - коричневий шкіряний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Скло | Мінеральне |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 9 мм |
| Ширина ремінця | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вигляд індикацій | Без індикації |
| Водостійкість | Основна - дощ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 28x21 мм |
| Довжина ремінця | 20,5 см (регулюється) |
| Для жінок | Для жінок |
| Додатковий ремінець | Кожа |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Фірмована |
| Індикація | Хвилини, годинник |
| Матеріал корпусу | Сталева |
| Матеріал ремешка | Сталева |
| Механізм | Кварцевий |
| Головний колір циферблату | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| По країні механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 28x21х9 |
| Стиль | Класичний |
| Тип міцності | Браслет |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрейловий) |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Точність обертання | +/- 0,5 сек/день |
| Фабрика селекції | Китай |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Формат часу | 12/24 г |
| Характерики механізму | Японія |
| Колір корпусу | Золотошукач |
| Колір ремінця | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 295 ₴









