Біговел Lionelo Arie підтримує всебічний розвиток дитини, забезпечуючи довгий годинник веселощів вдома або на вулиці. Велосипед оснащений великим набором аксесуарів, щоб забезпечити дитині повний комфорт та безпеку.На кермі є нековзні накладки на рукоятку, що значно підвищує комфорт їзди та керування байком. Автомобіль також обладнаний зручним ручним гальмом.Блокування рульового керування та м'яке гумове покриття запобігають падінню та знижують ризик можливих травм. Також на рульовому колесі є дзвіночок, який допоможе познайомити малюка зі світом правил дорожнього руху.Регулювання висоти сідла та керма робить Arie корисним на довгий час, і дитина швидко з нього не виросте. Міцні безкамерні колеса із високоякісної піни EVA гарантують зчеплення та маневреність на будь-якій поверхні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lionelo |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Бірюзовий |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Ні |
| Довжина | 88 см |
| Ширина | 39 см |
| Висота | 64 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 3.5 роки,6 років,5 років,4 роки,3 роки |
| Гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вид | Беговел |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Оснащення | сумка і ремінь для носіння в комплекті |
| Тип рами | Без амортизації |
| Беговел велосипед без педалей | |
| Беговел велосипед без педалей | Беговел велосипед без педалей |
| Беговел Lionelo Arie | |
| Беговел Lionelo Arie | Беговел Lionelo Arie |
| Дитячий велобіг від з колесами 12 дюймів | |
| Дитячий велобіг від з колесами 12 дюймів | Дитячий велобіг від з колесами 12 дюймів |
| беговел на 2 роки | |
| беговел на 2 роки | беговел на 2 роки |
- Ціна: 3 509 ₴








