Двоколісний велобіг від Беговел для дівчинки Lionelo BART BUBBLEGUM рожевий з магнієвої рамою і гарантією 2 роки
Дитячий беговел від 2 років з магнієвої рамою
КРАЩІ БЕГОВЕЛЫ ВІД ОФІЦІЙНОГО ПРЕДСТАВНИКА В УКРАЇНІ

Офіційна гарантія 5 років!

Подивитися усі беговелы на сайті:

- Унікальний каркас з магнієвого сплаву - легкий і міцний
- Колеса EVA (не пробиваються, не потрібно накачувати)
- Невелика вага велосипеда - рама - 3 кг.
- Ідеально підходить для дітей від 2 років.
- Підтримує розвиток моторики
- Росте разом з дитиною (регулюється кермо і сидіння)
- Нековзні накладки на кермо
- Зручна ручка для перенесення велосипеда
Характеристики:
Ваговий діапазон: до 30 кг
Колеса: 12 "
Розміри: 39 х 88 х 50-57 см

- це стильний і вишуканий беговел, який подарує багато годин веселощів на свіжому повітрі. Магнієва структура і широкі можливості регулювання роблять Bart ідеальної опорою для всебічного розвитку дитини.
Рама велосипеда виготовлена із спеціального магнієвого сплаву за безшовної технології. Це забезпечує не тільки високу стійкість до пошкоджень, але і невелику вагу - всього 3 кг. Магнієвий каркас на 75% легше сталевого при збереженні високої міцності. Завдяки своїй стійкості до корозії цей тип матеріалу використовується, зокрема, у медичних пристроях - тепер його властивості можуть захистити дітей під час гри. Структура корпусу також допомагає гасити вібрації, діючи як природний амортизатор під час водіння.
роблять Bart комфортним для дітей різної форми тіла, і маленький наїзник швидко з нього не виросте. На рульовому колесі є протиковзкі накладки, які значно полегшують маневрування, а разом з блокуванням повороту значно знижують ризик отримання травм.
Рама також має зручне тиснення, яке служить підставкою для ніг і ручкою, що дозволяє зручно переносити велосипед. Безкамерні колеса з ЕВА, не потребують обслуговування, гарантують надійне зчеплення з дорогою.
ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ БЕГОВЕЛ В УКРАЇНІ В НАШОМУ МАГАЗИНІ
Кожен беговел перевіряється перед відправкою.
Ви отримуєте якісний оригінальний товар з офіційною гарантією.
Приємних покупок!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lionelo |
| Країна виробник | Польща |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Рожевий |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Ні |
| Довжина | 88 см |
| Ширина | 39 см |
| Висота | 57 см |
| Вага | 3 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 3.5 року,2.5 роки,6 років,5 років,4 роки,3 роки,2 роки |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вид | Беговел |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип рами | Без амортизації |
| Беговел Lionelo BART BUBBLEGUM рожевий | |
| Беговел Lionelo BART BUBBLEGUM рожевий | Беговел Lionelo BART BUBBLEGUM рожевий |
| Двоколісний Велобіг Від Беговел Lionelo | |
| Двоколісний Велобіг Від Беговел Lionelo | Двоколісний Велобіг Від Беговел Lionelo |
| Беговел Lionelo рожевий | |
| Беговел Lionelo рожевий | Беговел Lionelo рожевий |
- Ціна: 4 446 ₴










