Складаний дитячий триколісний велосипед з батьківською ручкою і поворотним сидінням Lionelo KORI GREY STONE
Велосипед дитячий триколісний від 2 до 5 років
КРАЩІ ВЕЛОСИПЕДИ ВІД ОФІЦІЙНОГО ПРЕДСТАВНИКА В УКРАЇНІ

Безкоштовна доставка по Україні без передоплати!
Офіційна гарантія 2 роки!

Подивитися усі триколісні велосипеди на сайті:

Lionelo Kori - це безпечний і стійкий триколісний велосипед з унікальною рамою з високоякісного магнієвого сплаву. Спочатку Кору діє як прогулянковий велосипед з обгінною муфтою і кермом для самих маленьких, а коли дитина відчує себе готовим до першим самостійним поїздкам, він перетвориться в класичний триколісний велосипед.
Як прогулянкового велосипеда Kori дозволяє обертати сидіння - це дозволяє маленькому досліднику дивитися на пішохідний маршрут або повернутися обличчям до батьків. Обгонная муфта і кермо змушують малюка «керувати» велосипедом, в той час як насправді батько керує транспортним засобом за допомогою регульованої ручки.
Коли прийде час, ручку для батьків, підставку для ніг і наголов'я можна зняти, і малюк візьме на себе роль водія. Автомобіль управляється за допомогою протиковзких чохлів на кермо, що забезпечують надійне зчеплення з дорогою. Додатково у набір входить дзвіночок, який допоможе познайомити дитину зі світом правил дорожнього руху.

Безкамерні гумові шини зі спеціально розробленим протектором забезпечують відмінне зчеплення коліс з дорогою і не допускають проколів. Для зручності малюка на спинці є знімний, повністю регульований капюшон, що захищає дитину від сонця. Коли сонце ховається за хмарами, світловідбиваючі елементи забезпечують кращу видимість на дорозі. Капюшон має вентильований сітку, яка не тільки забезпечує ідеальну циркуляцію повітря, але і дозволяє постійно бачити, не вистачає вашому малюкові чого-небудь.
Безпеку забезпечують триточкові ремені з зручними обгортаннями і наголов'я, покрите м'якою високоякісної піною. Магнієвий каркас велосипеда виконаний за безшовною технологією, що гарантує довговічність і зносостійкість, а також низький вага в порівнянні зі сталевими або алюмінієвими конструкціями. На капоті є світлоповертаючі елементи, які роблять автомобіль більш помітним.
У спекотні дні варто мати при собі воду - на батьківській ручці є зручна пляшечка або підсклянник. Кору також дозволяє брати з собою будь-які іграшки або аксесуари для годування завдяки просторій сумці на блискавці і двох кошиках.

ПЕРЕВАГИ велосипеда
У триколісному велосипеді Lionelo знімається: батьківська ручка і дах.
Після цього велосипед можна використовувати як звичайний триколісний.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lionelo |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Надувні колеса | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 112 см |
| Ширина | 55 см |
| Додаткові характеристики | |
| Ремені безпеки | Так |
| Знімна керуюча ручка | Так |
| Сонцезахисний козирок | Так |
| Знімна керувальна ручка | True |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 3.5 року,2.5 роки,5 років,4 роки,3 роки,2 роки,1.5 року |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вид | Триколісні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Оснащення | батьківська ручка;сумка для речей;сидіння, що обертається |
| Тип рами | Без амортизації |
| Дитячий триколісний велосипед | Дитячий триколісний велосипед |
| велосипед з батьківською ручкою | велосипед з батьківською ручкою |
| Вікова група | Від 2 до 4 років |
| Довжина: | 80.0 |
- Ціна: 8 072 ₴










