Подарунок

Чоловічий механічний годинник з автопідзаводом Jaragar Luxury (тахіметр, хронограф)
2 895 ₴
- В наявності
- Код: 1021
+380 (95) 035-57-99
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 100 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Чоловічий механічний годинник з автопідзаводом Jaragar Luxury (тахіметр, хронограф)»
Чоловічий механічний годинник з автопідзаводом Jaragar Luxury (тахіметр, хронограф)
ЯКІСНІ ГОДИННИКИ ЗА КРАЩИМ ЦІНАМИ З ГАРАНТІЄЮ
ОФІЦІЙНИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК В УКРАЇНІ
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА


Jaragar — бренд чоловічих механічних наручних годинників, які, крім точного часу, показують дату та день тижня, у деяких годинниках є ще й тахометр.
Дивлячись на різноманіття моделей у колекції, розумієш, що виробник подбав про задоволення запитів і побажань кожного шанувальника механічних хронометрів.
Відеообзор:
Докладніше:
- Часовий механізм: Механічний з автопідзаводом
- Функції: Показують дату, день тижня, місяць, маятник «Турбілліон», тахіметр, хронограф
- Корпус (форма): Круглий
- Матеріал корпусу: Сплав металів
- Водонепроникність: Базова
- Скло: Мінеральне
- Задня кришка: Прозора
- Колір корпусу: Сріблястий
- Матеріал ремінця: Сталевий
- Колір ремінця: Сталь із позолоченими вставками
- Застібка: Дворівнева
- Діаметр: 50 мм
- Товщина: 10 мм
- Гарантія 12 місяців
Фотографії:

НАШИ ПЕРЕВАГИ
1
Гарантія на всі годинники від 6 до 24 місяців
Працюємо тільки з перевіреними прямими постачальниками, Ви отримуєте якісний перевірений товар з офіційною гарантією.2
Великий вибір
Різноманітний вибір годинників на будь-який смак і гаманець.3
Без передплати
Відправляємо товар без передоплати. Оплачуйте товар тільки після огляду на поштовому відділенні або під час самовивозу.4
Найкращі ціни
У нашому магазині справедливі ціни. Переконайтеся самі!Кожен товар перевіряється перед відправленням.
Приємних покупок!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jaragar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип механізму | Механіка з автопідзаводом |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Скло | Мінеральне |
| Стать | Чоловіча |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Форма | Кругла |
| Клас вологозахисту | WR |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Формат часу | 12 годин |
| Тип | Класичні годинник |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 12 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Хронограф | Так |
| Тахіметр | Так |
| Функції дати календаря | Індикація дати, Індикація дня тижня, Індикація місяця |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Матеріал корпусу | Сталева |
| Гарантія | 12 місяців |
| Функції | Показують дату, день тижня, місяць, маятник «Турбілліон», тахіметр, хронограф |
| Застібка | Розкладна з подвійним замком |
| Стиль | Класичний |
| Водостійкість | Основна - дощ |
| Довжина ремінця | 25 см (регульується) |
| Матеріал ремешка | Сталева |
| Характерики механізму | Автопідзавод |
| Розміри, мм | 50х12 |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Вигляд індикацій | Мітки |
| Тип цифр | Мітки |
| Колір ремінця | Сталь |
| Головний колір циферблату | Чорний |
| Ремішок/браслет | Ремішок |
| Форма корпусу | Круглий |
| Вага, г | 100 |
| Задня кришка | Прозорий |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрейловий) |
| Тип стрілок | Люмінесцентні |
| Фабрика селекції | Китай |
| Механізм | Механічний з автоматичним підзаводом |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 895 ₴






