Подарунок

Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 100 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Чоловічий механічний годинник Forsining Rich без автопідзаводу»
Чоловічий механічний годинник Forsining Rich без автопідзаводу
КОЧЕСТВЕННІ ЧАСИ ПО ЛУЩИМ ЦЕНАМ З ГАРАНТІЙ
ОФІЦІАЛЬНИЙ ПОСТАВНИК У УКРАЇНІ

Годинник Forsining Добре підійдуть як для ділової зустрічі, так і для звичайного життя. Маючи яскравий дизайн, вони завжди будуть доповнювати ваш неповторний стиль. Всі моделі Forsining комплектуються надійними механічними механізмами, тому вам не потрібно буде змінювати батарейку.
Відеообзор:
Докладніші відомості:
- Механічний годинник
- Корпус (форма): Круглий
- Матеріал для корпусу: сплав металів
- Водонепроникність: Базова
- Скло: Мінеральне
- Задня кришка: Прозора
- Колір корпусу: Золотий
- Ремешка: Кожаний
- Колір ремінця: Чорний
- Застібка: Класична
- Діаметр: 43 мм
- Товщина: 10 мм
- Гарантія 12 місяців
Фотографії:

НАШИ ЗЛОЧИНСТВА
1
Гарантія на всі годинники від 6 до 24 місяців
Ми працюємо тільки з перевіреними прямими постачальниками, і отримуємо високоякісний достовірний товар з офіційною гарантією.2
Великий вибір
Різнорідний вибір годин на будь-який смак і гаманець.3
Без передоплати
Відправляємо товар без передоплати. Оплачуйте товар тільки після того, як огляньте поштовий відділ або під час самовозу.4
Найкращі ціни
У нашому магазині є справедливі ціни. Переконайтесь самі!Кожен товар перевіряється перед відправкою.
Приємних покупок!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Країна виробник | Китай |
| Тип механізму | Механічний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Скло | Мінеральне |
| Стать | Чоловіча |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Форма | Кругла |
| Клас вологозахисту | WR |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Індикація | Римські цифри |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Формат часу | 12 годин |
| Тип | Класичні годинник |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 10 мм |
| Діаметр | 43 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Ні |
| Скелетон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Матеріал корпусу | Сталева |
| Гарантія | 12 місяців |
| Застібка | Класичні |
| Стиль | Класичний |
| Водостійкість | Основна - дощ |
| Довжина ремінця | 25 см (регульується) |
| Розміри, мм | 43х10 |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Вигляд індикацій | Римські цифри |
| Тип цифр | Римські |
| Колір ремінця | Чорний |
| Головний колір циферблату | Чорний |
| За діаметром годинника | Середня |
| Ремішок/браслет | Ремішок |
| Форма корпусу | Круглий |
| Вага, г | 100 |
| Задня кришка | Прозорий |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрейловий) |
| Тип стрілок | Фосфорні |
| Фабрика селекції | Китай |
| Механізм | Механічний |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Матеріал ремешка | Кожаний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴











