Shengke -
бренд наручних жіночих годинників. Усі моделі мають сталевий корпус, симпатичний
дизайн і кварцовий механізм. Також до комплекту входить гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вигляд індикацій | Индексы |
| Водостійкість | Основна - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 30 мм |
| Довжина ремінця | 22 см (регульується) |
| Для жінок | Для жінок |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Скользова |
| Індикація | Хвилини, секунди, годинники |
| Матеріал корпусу | Сталева |
| Матеріал ремешка | Сталева |
| Механізм | Кварцевий |
| Головний колір циферблату | Синій |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| По країні механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 30х6 |
| Стиль | Класичний |
| Тип міцності | Браслет |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрейловий) |
| Тип цифр | Индексы |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Товщина | 6 мм - ультратонічні |
| Точність обертання | +/- 0,5 сек/день |
| Фабрика селекції | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Дата |
| Характерики механізму | Японія |
| Колір корпусу | Золотошукач |
| Колір ремінця | Золотошукач |
| Колір ремешка/браслота | Золотистий |
| Основні | |
| Стекло | Мінеральна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 047 ₴










