
Чоловічий молодіжний популярний годинник Curren Toronto з хронографом і секундоміром
1 495 ₴
- В наявності
- Код: 1055
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Чоловічий молодіжний популярний годинник Curren Toronto з хронографом і секундоміром»
Чоловічий молодіжний популярний годинник Curren Toronto з хронографом і секундоміром
ЯКІСНІ ГОДИННИКИ ЗА КРАЩИМ ЦІНАМИ З ГАРАНТІЄЮ
ОФІЦІЙНИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК В УКРАЇНІ


- Часовий механізм: Кварцовий
- Функції: Секундомір, хронограф, дата, усі циферблати робочі
- Корпус (форма): Круглий
- Матеріал корпусу: Сплав металів
- Водонепроникність: Базова
- Скло: Мінеральне
- Задня кришка: Закрита
- Колір корпусу: Золотистий
- Матеріал ремінця: Шкіряний
- Колір ремінця: Синій
- Застежка: Класична
- Діаметр: 45 мм
- Товщина: 12 мм
- Гарантія 12 місяців








Великий досвід роботи (працюємо для Вас із 2016 року),
Якісне обслуговування (відзиви про нашу роботу Ви можете подивитися тут)
Тільки оригінальний годинник (на весь годинник діє гарантія від 6 до 36 місяців)

Швидка доставка день на день
(БЕСПЛАТНА доставка під час замовлення будь-яких годин від 900 грн)
(сформуйте замовлення на сайті або телефоном до 15.30 годин, ми відправимо товар того ж дня)

Кур'єрська доставка по Києві
( Щоб отримати цей товар упродовж дня сформуйте замовлення на сайті або за телефоном до 09.30)

Самовоз: Київ, Харків, Дніпр
(цей товар Ви можете забрати самовозом, деталі та наявність у магазині уточнюйте в менеджера)

Кешбек и скидки на такі покупки
(Получайте кешбек і знижку на такі покупки. Деталі дізнавайтеся в менеджера)
Залишилися питання?
Для отримання швидкої відповіді або консультації телефонуйте за номерами +380508785180, +380963995160
або пишіть нам на:
Viber
Telegram
choicemarket.com.ua — оригінальний годинник, дитячі товари та іграшки
НАШИ ПЕРЕВАГИ
Кожен товар перевіряється перед відправленням.
Приємних покупок!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curren |
| Країна виробник | Китай |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Скло | Мінеральне |
| Стать | Чоловіча |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Форма | Кругла |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Формат часу | 12 годин |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір браслета/ремінця | Синій |
| Колір циферблату | Синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 12 мм |
| Діаметр | 45 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Хронограф | Так |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Матеріал корпусу | Сталева |
| Гарантія | 12 місяців |
| Функції | Секундомер, хронограф, дата, всі циферблати робочі |
| Застібка | Класична |
| Стиль | Класичний |
| Водостійкість | 3 атм - душ |
| Довжина ремінця | 25 см (регульується) |
| Розміри, мм | 45х12 |
| Вигляд індикацій | Мітки |
| Тип цифр | Мітки |
| Колір ремінця | Синій |
| Головний колір циферблату | Синій |
| За діаметром годинника | Середня |
| Ремішок/браслет | Ремішок |
| Форма корпусу | Круглий |
| Вага, г | 60 |
| Задня кришка | Закрита |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрейловий) |
| Фабрика селекції | Китай |
| Механізм | Кварцевий |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Матеріал ремешка | Кожаний |
- Ціна: 1 495 ₴














