Подарунок

Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 100 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Чоловічий молодіжний популярний годинник Curren Wild з хронографом»
Чоловічий молодіжний популярний годинник Curren Wild з хронографом
ЯКІСНІ ГОДИННИКИ ЗА КРАЩИМ ЦІНАМИ З ГАРАНТІЄЮ
ОФІЦІЙНИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК В УКРАЇНІ


Кварцовий годинник Curren Wild
Curren — бренд якісних кварцових годинників з 2001 року.
Годинник має стильний дизайн, високу якість збирання й офіційну гарантію 12 місяців.
Вони підійдуть під будь-який одяг, яскраво виділять власника з натовпу та точно показуватимуть час власнику довгі роки.
Відеообзор:
Докладніше:
- Часовий механізм: Кварцовий
- Функції: Секундомір, хронограф, дата, усі циферблати робочі
- Корпус (форма): Круглий
- Матеріал корпусу: Сплав металів
- Водонепроникність: Базова
- Скло: Мінеральне
- Задня кришка: Закрита
- Колір корпусу: Золотистий
- Матеріал ремінця: Сталевий
- Колір ремінця: Синій
- Застежка: Дворівнева
- Діаметр: 42 мм
- Товщина: 10 мм
- Гарантія 12 місяців
Фотографії:





НАШИ ПЕРЕВАГИ
1
Гарантія на всі годинники від 6 до 24 місяців
Працюємо тільки з перевіреними прямими постачальниками, Ви отримуєте якісний перевірений товар з офіційною гарантією.2
Великий вибір
Різноманітний вибір годинників на будь-який смак і гаманець.3
Без передплати
Відправляємо товар без передоплати. Оплачуйте товар тільки після огляду на поштовому відділенні або під час самовивозу.4
Найкращі ціни
У нашому магазині справедливі ціни. Переконайтеся самі!Кожен товар перевіряється перед відправленням.
Приємних покупок!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curren |
| Країна виробник | Китай |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Скло | Мінеральне |
| Стать | Чоловіча |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Форма | Кругла |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Формат часу | 12/24 години |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір браслета/ремінця | Синій |
| Колір циферблату | Синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 10 мм |
| Діаметр | 45 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Хронограф | Так |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Матеріал корпусу | Сталева |
| Гарантія | 12 місяців |
| Функції | Секундомер, хронограф, дата, всі циферблати робочі |
| Застібка | Дворівнева |
| Стиль | Класичний |
| Водостійкість | 3 атм - душ |
| Довжина ремінця | 25 см (регульується) |
| Розміри, мм | 45х10 |
| Вигляд індикацій | Мітки |
| Тип цифр | Мітки |
| Колір ремінця | Синій |
| Головний колір циферблату | Синій |
| За діаметром годинника | Середня |
| Ремішок/браслет | Браслет |
| Форма корпусу | Круглий |
| Вага, г | 60 |
| Задня кришка | Закрита |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрейловий) |
| Фабрика селекції | Китай |
| Механізм | Кварцевий |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Матеріал ремешка | Сталева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395 ₴











