
Чоловічий класичний механічний годинник з автопідзаводом Forsining Star
1 295 ₴
- В наявності
- Код: 7207
+380 (95) 035-57-99
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий класичний механічний годинник з автопідзаводом Forsining Star
ЯКІСНІ ГОДИННИКИ ЗА КРАЩИМ ЦІНАМИ З ГАРАНТІЄЮ
ОФІЦІЙНИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК В УКРАЇНІ


Forsining Star
Forsining — бренд надійних механічних наручних годинників, в основі яких механізм ERS.
Він забезпечує точність ходу, надійність і якість аксесуара. Усі екземпляри цієї марки виготовлені з використанням мінерального скла та неіржавкої сталі.
Все це стало запорукою високої якості, підтвердженого офіційною 12-місячною гарантією.
Відеообзор:
Докладніше:
- Часовий механізм: Механічний з автопідзаводом
- Корпус (форма): Круглий
- Матеріал корпусу: Сплав металів
- Водонепроникність: Базова
- Скло: Мінеральне
- Задня кришка: Прозора
- Колір корпусу: Золотий
- Матеріал ремінця: Шкіряний
- Колір ремінця: Коричневий
- Застібка: Класична
- Діаметр: 40 мм
- Товщина: 12 мм
- Гарантія 12 місяців
Фотографії:


НАШИ ПЕРЕВАГИ
1
Гарантія на всі годинники від 6 до 24 місяців
Працюємо тільки з перевіреними прямими постачальниками, Ви отримуєте якісний перевірений товар з офіційною гарантією.2
Великий вибір
Різноманітний вибір годинників на будь-який смак і гаманець.3
Без передплати
Відправляємо товар без передоплати. Оплачуйте товар тільки після огляду на поштовому відділенні або під час самовивозу.4
Найкращі ціни
У нашому магазині справедливі ціни. Переконайтеся самі!Кожен товар перевіряється перед відправленням.
Приємних покупок!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Країна виробник | Китай |
| Тип механізму | Механіка з автопідзаводом |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Скло | Мінеральне |
| Стать | Чоловіча |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Форма | Кругла |
| Клас вологозахисту | WR |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Формат часу | 12 годин |
| Тип | Класичні годинник |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір браслета/ремінця | Коричневий |
| Колір циферблату | Золотистий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 12 мм |
| Діаметр | 40 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Матеріал корпусу | Сталева |
| Гарантія | 12 місяців |
| Застібка | Класична |
| Стиль | Класичний |
| Водостійкість | Основна - дощ |
| Довжина ремінця | 25 см (регульується) |
| Характерики механізму | Автопідзавод |
| Розміри, мм | 40х12 |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Вигляд індикацій | Арабські цифри |
| Тип цифр | Арабські цифри |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Головний колір циферблату | Білий |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Ремішок/браслет | Ремішок |
| Форма корпусу | Круглий |
| Вага, г | 100 |
| Задня кришка | Прозорий |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрейловий) |
| Фабрика селекції | Китай |
| Механізм | Механічний з автоматичним підзаводом |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Матеріал ремешка | Кожаний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 295 ₴










