Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 100 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Водостійкий чоловічий тактичний годинник Smael Makro з секундоміром, будильником і підсвіткою)»
Водостійкий чоловічий тактичний годинник Smael Makro з секундоміром, будильником і підсвіткою)
ЯКІСНІ ГОДИННИКИ ЗА КРАЩИМ ЦІНАМИ З ГАРАНТІЄЮ
ОФІЦІЙНИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК В УКРАЇНІ


Smael
— бренд якісних спортивних годинників.
Годинник має стильний дизайн, надійний механізм, не боїться води та водночас має демократичну ціну та офіційну гарантію.
Відеообзор:
Докладніше:
- Тип механізму: Кварцовий
- Для військових: Тактичні
- Матеріал корпусу: Полікарбонат
- Водонепроникність: 5 атм — плавання
- Функції: Годинники, хвилини, секунди, секундомір, будильник, дата, день тижня, місяць
- Застежка: Класична
- Матеріал ремінця: Каучуковий
- Діаметр корпусу: 55 мм
- Товщина: 20 мм
- Довжина ремінця: 25 см (регулюється)



НАШИ ПЕРЕВАГИ
1
Гарантія на всі годинники від 6 до 24 місяців
Працюємо тільки з перевіреними прямими постачальниками, Ви отримуєте якісний перевірений товар з офіційною гарантією.2
Великий вибір
Різноманітний вибір годинників на будь-який смак і гаманець.3
Без передплати
Відправляємо товар без передоплати. Оплачуйте товар тільки після огляду на поштовому відділенні або під час самовивозу.4
Найкращі ціни
У нашому магазині справедливі ціни. Переконайтеся самі!Кожен товар перевіряється перед відправленням.
Приємних покупок!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smael |
| Країна виробник | Китай |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Цифровий |
| Скло | Пластикове |
| Стать | Чоловіча |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Форма | Кругла |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Тип | Спортивний годинник |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Хакі |
| Колір циферблату | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 20 мм |
| Діаметр | 55 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація місяця, Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Гарантія | 12 місяців |
| Функції | Секундомір, будильник, підсвічування, дата, день тижня, місяць |
| Застібка | Класична |
| Стиль | Спортивний |
| Водостійкість | 5 атм - плавання |
| Довжина ремінця | 25 см (регульується) |
| Матеріал ремешка | Каучуковий |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Розміри, мм | 55х20 |
| Вигляд індикацій | Мітки |
| Тип цифр | Индексы |
| Колір ремінця | Темно-зелений |
| Головний колір циферблату | Чорний |
| За діаметром годинника | Великий |
| Ремішок/браслет | Ремішок |
| Форма корпусу | Круглий |
| Вага, г | 60 |
| Задня кришка | Закрита |
| Формат часу | 12/24 г |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Фабрика селекції | Китай |
| Механізм | Кварцевий |
| Стекло | Поликарбонатное |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 696 ₴












