Подарунок

Чоловічий елітний механічний годинник Carnival Flagman з японським механізмом
2 989 ₴
- В наявності
- Код: 8750
+380 (95) 035-57-99
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 100 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Чоловічий елітний механічний годинник Carnival Flagman з японським механізмом»
Чоловічий елітний механічний годинник Carnival Flagman з японським механізмом
ЯКІСНІ ГОДИННИКИ ЗА КРАЩИМ ЦІНАМИ З ГАРАНТІЄЮ
ОФІЦІЙНИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК В УКРАЇНІ
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА




CARNIVAL Flagman
— довгоочікувана новинка 2022 року бренда Carnival.
Ця модель має новий японський механізм із 21 каменем.
Елегантний класичний дизайн чудово підійде під будь-який стиль і витончено доповнить образ власника.
Модель виготовлена повністю зі сталі, комплектується сапфіровим склом і зібрала в собі всі найкращі новітні розробки заводу Carnival.
До комплекту входить гарантія на 12 місяців.
Докладніше:
- Часовий механізм: Механічний, Автопідзавод, 21 камінь, Японія
- Функції: Показують дату, день тижня
- Корпус (форма): Круглий
- Матеріал корпусу: Сталь вищої проби
- Водонепроникність: Базова — дощ
- Скло: Сапфірове
- Задня кришка: Прозора
- Колір корпусу: Сріблястий
- Матеріал ремінця: Шкіряний
- Особливості: З японським механізмом
- Колір ремінця: Чорний
- Застежка: Кліпсова Carnival
- Діаметр: 43 мм
- Товщина: 12 мм
- Гарантія 12 місяців
Фотографії:




НАШИ ПЕРЕВАГИ
1
Гарантія на всі годинники від 6 до 24 місяців
Працюємо тільки з перевіреними прямими постачальниками, Ви отримуєте якісний перевірений товар з офіційною гарантією.2
Великий вибір
Різноманітний вибір годинників на будь-який смак і гаманець.3
Без передплати
Відправляємо товар без передоплати. Оплачуйте товар тільки після огляду на поштовому відділенні або під час самовивозу.4
Найкращі ціни
У нашому магазині справедливі ціни. Переконайтеся самі!Кожен товар перевіряється перед відправленням.
Приємних покупок!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carnival |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Елітні годинники |
| Тип механізму | Механіка з автопідзаводом |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Сапфірове скло |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Клас вологозахисту | WR |
| Кількість каменів | 21 шт. |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 42 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Матеріал корпусу | Стала вища проби |
| Гарантія | 12 місяців |
| Функції | Появи дату, день тижня |
| Застібка | Кліпсова Carnival |
| Стиль | Класичний |
| Водостійкість | Основна - дощ |
| Довжина ремінця | 25 см (регульується) |
| Характерики механізму | Автопідзавод, 21 камінь, Японія |
| Розміри, мм | 43х12 |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Вигляд індикацій | Индексы |
| Тип цифр | Мітки |
| Точність обертання | +/- 30 сек/день |
| Колір ремінця | Чорний |
| Головний колір циферблату | Чорний |
| За діаметром годинника | Середня |
| Ремішок/браслет | Ремішок |
| Форма корпусу | Круглий |
| Вага, г | 120 |
| Задня кришка | Прозорий |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрейловий) |
| Фабрика селекції | Китай |
| Механізм | Механічний з автоматичним підзаводом |
| Стекло | Сапфіри |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| По країні механізму | З японським механізмом |
| Матеріал ремешка | Кожаний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 989 ₴











