
Чоловічий тактичний годинник з компасом North Edge Apache Green 5BAR 2 ремінці Зелений та Чорний
3 295 ₴
- В наявності
- Код: 9998
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Чоловічий тактичний годинник з компасом North Edge Apache Green 5BAR 2 ремінці Зелений та Чорний»
Чоловічий тактичний годинник з компасом North Edge Apache Green 5BAR 2 ремінці Зелений та Чорний
ЯКІСНІ ГОДИННИКИ ЗА КРАЩИМ ЦІНАМ З ГАРАНТІЄЮ
ОФІЦІЙНИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК В УКРАЇНІ
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА



У часах стоїть чорний ремінець + додатково в комплекті зелений ремінець у подарунок
North Edge - бренд тактичних годинників для пілотів і моряків.
Часи призначені для використання в екстремальних умовах.
Вони витримують ультрахолодні температури, мають компас, альтиметр та все необхідне для будь-якої життєвої ситуації.
Бренд North Edge широко цінується і використовується моряками та пілотами по всьому світу і має репутацію наднадійного та якісного годинника.
В Україні представлений вперше, ексклюзивно в нашому магазині.
У комплекті 2 ремінці: чорний і зелений
1. Компас;
2. Педометр;
3. Секундомір;
4. Будильник;
5. Витримують температуру до -20 градусів;
6. Альтиметр.
- Тип механізму: Кварцовий Apache North Edge (Японія)
- Призначення: Тактичні для військових
- Функції: Водостійкість 50 метрів, компас, барометр, педометр, секундомір, підсвічування, будильник.
- Водостійкі: Так
- Форма корпусу: Круглий
- Матеріал корпусу: Полікарбонат
- Водонепроникність: 5 АТМ - плавання
- Скло: Мінеральне
- Колір корпусу: Чорний
- Матеріал ремінця: Тканинний
- Колір ремінця: Темно-зелений
- Діаметр, мм: 49
- Товщина, мм: 14
- Довжина ремінця: 25 см (регулюється)
- Наявність компасу: з компасом
- Гарантія: 12 місяців
- Особливості: У комплекті 2 ремінці! Чорний та зелений!

НАШІ ПЕРЕВАГИ
Кожен товар перевіряється перед відправленням.
Приємних покупок!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 14 мм |
| Діаметр | 49 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Чоловіча |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталева |
| Функції | Водостійкість 50 метрів, компас, барометр, педометр, секундомір, підсвічування, будильник. |
| Стиль | Спортивний |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Хвилини, годинник |
| Водостійкість | 5 атм - плавання |
| Матеріал ремешка | Тканевий |
| Характерики механізму | Apache North Edge (Японія) |
| Тип механізму | Quartz |
| Розміри, мм | 49х14 |
| Вигляд індикацій | Арабські цифри |
| Колір ремінця | Темно-зелений |
| Головний колір циферблату | Чорний |
| За діаметром годинника | Великий |
| Довжина ремінця | 25 см (регульується) |
| Ремішок/браслет | Ремішок |
| Формат часу | 12/24 г |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Механізм | Кварцевий |
| Фабрика селекції | Китай |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Форма корпусу | Круглий |
| Військові | Тактичні |
| Видатки компаса | З компасом |
- Ціна: 3 295 ₴











