Gorenje Електрочайник K17S, 1,7л, метал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Індикатор рівня води | Так |
| Тип | Електрочайник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 21.7 × 23.7 × 14.9 см |
| Матеріал | пластик, нержавіюча сталь |
| Потужність | 2000 Вт |
| Об'єм | 1.7 л мл |
| Особливості | Відсік для шнура, Термостат Strix, Індикатор роботи, зйомний фільтр, Гумові ніжки |
| Колір | Неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 782 ₴








