Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 100 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Remington HC335»
Remington HC335
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Мінімальна довжина стрижки | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 16 г |
| Источник питания | мережа, акумулятор |
| Комплектація | футляр/чохол, ножиці, масло, щіточка для чищення, насадка-гребінь |
| Кількість насадок в комплекті | 2 шт |
| Максимальна довжина стрижки | 18 мм |
| Мінімальна довжина стриження | 6 мм |
| Тип | для волосся, для бороди |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 918 ₴




