Час "Включити Своє Я" з новим тримером Remington Style Series B3. Інтуїтивне коліщатко регулювання довжини стрижки дозволяє вибрати з 17 точних варіантів установки довжини з легкістю і точністю. Комфортні леза, що самі заточуються, розроблені для гладкого ковзання і точних результатів стрижки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Источник питания | батарейки/2xAAA |
| Комплектація | футляр/чохол, батарейки/АААх2, телескопічний гребінець |
| Максимальна довжина стрижки | 18 мм |
| Мінімальна довжина стриження | 0.4 мм |
| Регулювання довжини стрижки | регулююче коліщатко/0,5 мм від 0,5 до 5 мм/ 1 мм від 5 до 6 мм/ 2 мм від 6 до 18 мм |
| Самозаточуючі леза | 1 /з округлими кінчиками Comfort Tips |
| Тип | для бороди |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴








