Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 100 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Remington MB4000 Style Series B4»
Досягніть точного стайлінгу і моделювання за допомогою нового тримера для бороди Style Series B4. Інтуїтивне колесо регулювання довжини стрижки дозволяє вам легко перемикатися між довжиною, підстригати бакенбарди та моделювати бороду. Знімні леза, що самі заточуються з можливістю миття, роблять цей тример простим в обслуговуванні, а завдяки 40-хвилинному бездротовому часу роботи - у вас завжди є час, щоб підтримувати свій індивідуальний зовнішній вигляд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.4 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 10 г |
| Источник питания | акумулятор |
| Комплектація | футляр/чохол, телескопічний гребінець |
| Максимальна довжина стрижки | 18 мм |
| Мінімальна довжина стриження | 0.4 мм |
| Регулювання довжини стрижки | регулююче коліщатко/0,5мм від 0,5 до 5 мм/ 1 мм від 5 до 6 мм/ 2 мм від 6 до 18 мм |
| Самозаточуючі леза | 1 /з округлими кінчиками Comfort Tips |
| Тип | для бороди |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 274 ₴











