Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 100 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Remington MB5000 Style Series B5»
Вдосконалюйте свій зовнішній вигляд з тримером для бороди Style Series B5. Леза, що самі заточуються, з титановим покриттям і протиковзка фактурна рукоятка забезпечують комфортний і контрольований догляд. У той час як інтуїтивне коліщатко регулювання розроблено для точності і легкості, так що ви можете легко перемикатися між довжинами стрижки волосся від 0,4-18 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 2 г |
| Источник питания | мережа, акумулятор |
| Комплектація | футляр/чохол, телескопічний гребінець |
| Максимальна довжина стрижки | 18 мм |
| Мінімальна довжина стриження | 0.4 мм |
| Регулювання довжини стрижки | регулююче коліщатко/0,5 мм від 0,5 до 5 мм/ 1 мм від 5 до 6 мм/ 2 мм від 6 до 18 мм |
| Самозаточуючі леза | 1 /з округлими кінчиками Comfort Tips |
| Тип | для бороди |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 012 ₴











