Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 100 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Remington Тример універсальний BHT6256»
Remington WeTech Body Groomer BHT6256 – універсальний чоловічий триммер з набором насадок, який допоможе вам підтримувати доглянутий зовнішній вигляд та експериментувати зі стилем. Вологозахищений корпус пристрою дозволяє вільно використовувати його в душі та очищати під проточною водою, а вбудований акумулятор забезпечує приладу незалежність від проводів та розеток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Мінімальна довжина стрижки | 1.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 16 г |
| Источник питания | акумулятор |
| Кількість насадок в комплекті | 5 шт./+ бритвена головка |
| Максимальна довжина стрижки | 12 мм |
| Мінімальна довжина стриження | 1.5 мм |
| Самозаточуючі леза | 1 |
| Тип | для обличчя і тіла, для тіла (бодігрумери) |
| Колір | чорний з синім |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 705 ₴






