Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 100 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Remington Триммер для вусів і бороди MB4046»
Remington MB4046 - тример стане ідеальним помічником у догляді за собою. Разом з ним ви зможете створити різні стилі та виберіть, який вам найбільше подобається.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 16 г |
| Источник питания | акумулятор |
| Кількість насадок в комплекті | 3 шт |
| Максимальна довжина стрижки | 35 мм |
| Мінімальна довжина стриження | 1 мм |
| Самозаточуючі леза | 1 |
| Тип | для бороди, для вусів |
| Колір | чорний, коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴





