Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 100 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «ARDESTO Сушарка для взуття електична, потужність 10Вт, функція озонування, білий+сірий»
Сушарка для взуття електична Ardesto, потужність 10Вт, функція озонування, білий+сірий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вимкнення | за 8 років |
| Довжина шнура живлення | 1.45 м |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 220-240 В |
| Підходить для взуття з розмірами | 35-45 (EU) |
| Робоча температура сушіння | 55-60 °C |
| Тип | cушарка для взуття |
| Колір | білий+сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 519 ₴


