Чоловічий механічний годинник Carnival — це престиж і надійність у кожній деталі. Обладнані високоточним японським механізмом із 21 каменем вони забезпечують стабільну та довговічну роботу. Завдяки сапфіровому склу годинник стійкий до подряпин і зберігає бездоганний вигляд упродовж багатьох років.Ми пропонуємо офіційну гарантію 12 місяців і є єдиними ексклюзивними представниками Carnival в Україні, що гарантує оригінальність кожної моделі.Основні переваги Carnival: • японський механізм із 21 каменем; • міцне сапфірове скло; • офіційна гарантія 12 місяців; • ексклюзивна дистрибуція в Україні; • преміальний дизайн і бездоганна якість.Часи Carnival створені для чоловіків, які цінують престиж, точність і безкомпромісна якість.Примітка: Ремінець, який зображений на головному фото, є додатковим і вкладається в посилку окремо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carnival |
| Тип механізму | Механічний |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 120 |
| Вигляд індикацій | Индексы |
| Водостійкість | Основна - дощ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 38 мм |
| Довжина ремінця | 25 см (регульується) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додатковий ремінець | Нейлон |
| Задня кришка | Прозорий |
| Застібка | Кліпсова Carnival |
| Індикація | Хвилини, секунди, годинники |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Стала вища проби |
| Матеріал ремешка | Кожаний |
| Механізм | Механічний з автоматичним підзаводом |
| Головний колір циферблату | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| По країні механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 38х14 |
| Ремішок/браслет | Ремішок |
| Стекло | Сапфіри |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловіча |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрейловий) |
| Тип цифр | Мітки |
| Товщина | 14 мм |
| Точність обертання | +/- 30 сек/день |
| Фабрика селекції | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Появи дату, день тижня |
| Характерики механізму | Автопідзавод, 21 камінь, Японія |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина ремінця | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 295 ₴









