MegaLith — бренд чоловічого наручного годинника, ексклюзивно представлений у магазині Бест-Тайм. Годинник комплектується оригінальним японським кварцовим механізмом, гарним мінеральним склом, виготовлений з особливого сплаву металів. Процес складання зосереджений на одному заводі, що відповідає вимогам міжнародного стандарту якості ICO: 9001.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців. Примітка: Ремінець, який зображений на головному фото, є додатковим і вкладається в посилку окремо.Преїмучості бренда MegaLith:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Megalith |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 100 |
| Вигляд індикацій | Индексы |
| Водостійкість | 3 аммм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 44 мм |
| Довжина ремінця | 25 см (регульується) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Додатковий ремінець | Нейлон |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Дворівнева |
| Індикація | Хвилини, секунди, годинники |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталева |
| Матеріал ремешка | Сталева |
| Механізм | Кварцевий |
| Головний колір циферблату | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середня |
| По країні механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 44х11 |
| Ремішок/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловіча |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип стрілок | Класичні |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрейловий) |
| Тип цифр | Индексы |
| Товщина | 11 мм |
| Фабрика селекції | Китай/ Японія |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Дата, секундомір, час за 24-ою шкалою |
| Характерики механізму | Японія |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина ремінця | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 495 ₴









