Мережевий садовий подрібнювач STIGA BIO Master2200 призначений для переробки гілок і зелених відходів у дрібну фракцію. Потужність 2200 Вт і ножова система забезпечують ефективне подрібнення матеріалу. Пристрій працює з гілками діаметром до 40 мм. Збірник об’ємом 50 л дозволяє підтримувати охайність під час роботи. Підходить для регулярного догляду за садом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр подрібнювального матеріалу | 40 мм |
| Потужність двигуна | 2200 Вт |
| Система подрібнення | ножова |
| Тип | подрібнювач |
| Тип двигуна | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 899 ₴



