North Edge Apache Model D - це нова версія легендарної моделі North Edge Apache. Новинка отримала більш легкий сучасний дизайн, має водостійкість 100 метрів, потужну батарею і механізм нового покоління. Вони спеціально розроблені для військових, пілотів і моряків, які працюють в надскладних умовах. Ці годинники призначені для використання в екстремальних ситуаціях, де точність, надійність та функціональність є критичними.Годинники від бренду North Edge можуть витримувати ультрахолодні температури, а також мають в собі важливі функції, такі як компас, альтиметр, будильник й інші. Бренд North Edge має репутацію надійних і якісних годинників.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.Детальніше про функції:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 49.8 мм |
| Товщина | 15.6 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вигляд індикацій | Арабські цифри |
| Водостійкість | 10 атмм - пірнання |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 27,5 см (регулюється) |
| Військові | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додатковий ремінець | Нейлон |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Хвилини, годинник |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталева |
| Матеріал ремешка | Каучуковий |
| Механізм | Кварцевий |
| Видатки компаса | З компасом |
| Головний колір циферблату | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Великий |
| По країні механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 49,8x15,6 |
| Ремішок/браслет | Ремішок |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловіча |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Фабрика селекції | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 24 г |
| Функції | Водостійкість 100 метрів, компас, альтиметр, барометр, секундомір, таймер, будильник, термометр, крокомір, лічильник калорій, календар, світовий час, професійний дайвінг, підсвітка |
| Характерики механізму | Apache North Edge (Японія) |
| Колір ремінця | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 995 ₴










