Чоловічі механічні годинники Carnival – це втілення престижу та надійності у кожній деталі. Оснащені високоточним японським механізмом із 25 каменями, вони забезпечують стабільну та довговічну роботу. Завдяки сапфіровому склу годинник стійкий до подряпин і зберігає бездоганний вигляд протягом багатьох років.Ми пропонуємо офіційну гарантію 12 місяців та є єдиними ексклюзивними представниками Carnival в Україні, що гарантує оригінальність кожної моделі.Основні переваги Carnival: • японський механізм із 25 каменями; • міцне сапфірове скло; • офіційна гарантія 12 місяців; • ексклюзивна дистрибуція в Україні; • преміальний дизайн та бездоганна якість.Годинники Carnival створені для чоловіків, які цінують престиж, точність та безкомпромісну якість.Годинник комплектується 2 ремінцями: Основний - шкіряний коричневий;Додатковий - нейлоновий преміум Sahara.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carnival |
| Тип механізму | Механічний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 39 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 120 |
| Вигляд індикацій | Арабські цифри, індекси |
| Водостійкість | Основна - дощ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 21,5 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додатковий ремінець | Нейлон |
| Задня кришка | Прозорий |
| Застібка | Кліпсова Carnival |
| Індикація | Хвилини, секунди, годинники |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Стала вища проби |
| Матеріал ремешка | Кожаний |
| Механізм | Механічний з автоматичним підзаводом |
| Головний колір циферблату | Білий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| По країні механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 39х13 |
| Ремішок/браслет | Ремішок |
| Стекло | Сапфіри |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловіча |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрейловий) |
| Тип цифр | Арабські |
| Точність обертання | +/- 30 сек/день |
| Фабрика селекції | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Появляють дату, день тижня, місяць |
| Характерики механізму | Автопідзавод, 25 каменів, Японія |
| Колір корпусу | Золотошукач |
| Колір ремінця | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 895 ₴









