North Edge - це бренд тактичних годинників, які спеціально розроблені для військових, пілотів, моряків і т.д., які працюють в надскладних умовах. Ці годинники призначені для використання в екстремальних ситуаціях, де точність, надійність та функціональність є критичними.Годинники від бренду North Edge можуть витримувати ультрахолодні температури, а також мають в собі важливі функції, такі як компас, альтиметр, будильник та інші. Бренд North Edge має репутацію надійних і якісних годинників.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.Годинник комплектується 2 ремінцями: Основний - каучуковий чорний;Додатковий - каучуковий синій з помаранчевими вставками Brutal.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вигляд індикацій | Арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм - плавання |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 22,5 см (регулюється) |
| Військові | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додатковий ремінець | Каучук |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Секунди, хвилини, години |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталева |
| Матеріал ремешка | Каучуковий |
| Механізм | Кварцевий |
| Головний колір циферблату | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Середня |
| По країні механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 45х15 |
| Ремішок/браслет | Ремішок |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловіча |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогічний-стрилевий) |
| Фабрика селекції | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Водостійкість 5 атм, хардлес скло, вимірювання швидкості, секундомір, підсвітка, будильник, таймер. |
| Характерики механізму | North Edge (Японія) |
| Колір ремінця | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 795 ₴









